Erasmus+ BIP Personel Ders Verme Hareketliliği -Klaipedos Valstybine Kolegija-Litvanya
İlan metni için tıklayınız.

Bu ilana aşağıda belirtilen Fakülte/Bölümde görev yapan akademik personeller başvuru yapabileceklerdir. Başka bölümlerden sehven yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.
 
Sağlık Bilimleri Fakültesi-Hemşirelik Bölümü

BAŞVURU YAPAN-YAPACAK OLAN DEPREMZEDE PERSONELİMİZ VARSA BU DURUMLARINI BELGELENDİRDİKLERİNDE +10 PUAN İLE ÖNCELİKLENDİRİLECEKLERDİR.

4.1 Birinci derece yakınları* veya kendileri, yukarıda sayılan 17 il ve 1 ilçede (Cumhurbaşkanlığı'nın 08.02.2023 tarih ve 6785 sayılı kararıyla OHAL ilan edilen Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Osmaniye ve Şanlıurfa ile AFAD Başkanlığı'nın kararlarıyla genele etkili afet bölgesi ilan edilen Batman, Bingöl, Elazığ, Kayseri, Mardin, Niğde, Tunceli illeri ile Sivas'ın Gürün ilçesinde) ikamet etmekte olup da kendileri farklı illerdeki ECHE sahibi yükseköğretim kurumlarında görev yapan personellerin  Erasmus+ hareketliğine yapacakları başvurularda +10 puan ile önceliklendirilir.

* 1. 
Derece Yakınları: anne, baba, çocuklar, eş. 2. Derece Yakınları: eşinin annesi, eşinin babası ile kendisinin veya eşinin büyükbabası, büyükannesi, torunları ve kardeşleri”