2019/2020 Farabi Değişim Programı Başvuruları Hk.
FARABİ DEĞİŞİM PROGRAMI
BAŞVURULARI


BAŞVURU TARİHLERİ
Yükseköğretim Kurulunun belirtmiş olduğu takvim dikkate alınarak Üniversitemizde Farabi Değişim Programı Başvuruları;

1 MART 2019 – 15 MART 2019

BAŞVURU YERLERİ
Başvurular Rektörlük C Blok 3.Kat Farabi Ofisine elden teslim ile alınacaktır.


BAŞVURU ŞARTLARI
Farabi Değişim Programından daha önce yararlanmamış ya da başvurusu kabul edilip feragat etmemiş olmak
Ön lisans ve Lisans öğrencileri hazırlık sınıflarında iken ve / ve ya en az 2.00/4.00 not ortalamasına sahip olmadan, Yüksek Lisans ve Doktora öğrencileri hazırlık ve bilimsel hazırlık ile esas eğitime başladıkları ilk yarıyıl ve / veya 2.50/4.00 not ortalamasına sahip olmadan başvuruda bulunamazlar.

BAŞVURU BELGELERİ
 
http://erasmus.karabuk.edu.tr adresinde online başvuru yapıp transkriptinizi ve öğrenci belgenizi PDF formatında sisteme yükleyiniz. Başvurunuzu tamamladıktan sonra sitemin onay verdiği Aday Öğrenci Başvuru Formu (2 ad.) ve SGK Tescil Kaydı Belgesiyle (E-Devlet şifreniz ile www.turkiye.gov.tr adresinden 4A Hizmet Dökümü Belgesi) birlikte transkript, öğrenci belgesi, nüfus cüzdanı fotokobisini ve yabancı dilde eğitim görenlerin dil belgesini 2'şer nüsha olarak Farabi Ofisine teslim etmeniz gerekmektedir.
Online Başvurular 14 Mart Perşembe Günü Saat 23:59'a kadar devam edecektir. Evrak teslimi 15 Mart Cuma mesai bitimine kadar yapmanız gerekmektedir.

Başvuruda dikkat edilmesi gereken hususlara ulaşmak için TIKLAYINIZ2019/2020 Akademik Yılı Kontenjanlarına ulışmak içinTIKLAYINIZ. 2019/2020 Akademik Yılı YÖK Kriterleri için TIKLAYINIZ 

DETAYLI BİLGİ İÇİN FARABİ OFİSİ İLE İRTİBATA GEÇİNİZDİKKAT!!!DİKKAT!!!DİKKAT!!!​DİKKAT!!!DİKKAT!!!DİKKAT!!!​DİKKAT!!!DİKKAT!!!DİKKAT!!!
TERCİH EDECEĞİNİZ KURUM ONLİNE BAŞVURU ALIYOR İSE BAŞVURUNUZU KARŞI KURUMADA DA YAPIP ÇIKTISINI KARABÜK ÜNİVERSİTESİ FARABİ OFİSİNE TESLİM EDECEĞİNİZ EVRAKLARA EKLEMELİSİNİZ

 

Farabi Değişim Programı Başvuru sonuçları 25 - 30 Nisan tarihleri arasında KBÜ Farabi Web Sayfamız DUYURULAR bölümündeaçıklanacaktır.