2016-2017 AKADEMIK YILI YAZ STAJI KESIN SONUÇLARI HK.
AÇIKLAMA

KARABUK UNİVERSİTESİ STAJ LİSTESİ ASİL VE YEDEK ÖĞRENCİLER

ASİL OLARAK İLAN EDİLEN ÖĞRENCİLERİN 17 NİSAN 2017 PAZARTESİ GÜNÜ MESAİ BİTİMİNE KADAR YER BULUP İŞLEMLERİNİ TAMAMLAMIŞ(YA DA BAŞLAMIŞ) OLMALARI GEREKMEKTEDİR.

BU TARİHE KADAR HERHANGİ BİR İŞLEMDE BULUNMAYAN YA DA STAJ YERİ BULAMAYAN ÖĞRENCİLER FERAGAT ETMİŞ SAYILACAKTIR.

17 NİSAN 2017 TARİHİNDEN SONRA KARABUK UNİVERSİTESİ STAJ YEDEK ÖĞRENCİLERE SIRA GELECEKTİR. BU SURE ZARFINDA (17 NİSAN’A KADAR) YEDEK ÖĞRENCİLER STAJ YERİ ARAYABİLİRLER. SIRA KENDİLERİNE GELDİĞİ TAKDİRDE HİBELİ OLARAK YARARLANACAKLARDIR.

 

GAZİ KONSORSİYUM STAJ LİSTESİ ASİL VE YEDEK ÖĞRENCİLER

ASİL OLARAK İLAN EDİLEN ÖĞRENCİLER GAZİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ YAR. DOÇ. DR. TAYFUN FINDIK BEY İLE İLETİŞİME GEÇEÇEKLERDİR. TAYFUN FINDIK HOCA ASİL VE YEDEK ÖĞRENCİLERLE ÜNİVERSİTEMİZDE BİR TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRECEKTİR. BU TOPLANTIDA SÜRECİN NASIL İLERLEYECEĞİNİ AÇIKLAYACAKTIR. TOPLANTILARA KATILIM ZORUNLUDUR.

TAYFUN FINDIK İLETİŞİM: gazikonsorsiyum @gmail.com

 

NOT: 17 NİSAN 2017 TARİHİNDEN SONRA BELLİ OLACAK AÇIKLAMASI BULUNAN MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ YEDEK ÖĞRENCİLERİ ŞU ANDA BEKLEMEDE KALACAKLARDIR. KENDİLERİNE SIRAYA GÖRE İLETİŞİME GEÇİLECEK VE YER BULMALARI BİLDİRİLECEKTİR.

 

 

KARABUK UNİVERSİTESİ STAJ VE GAZİ KONSORSİYUM STAJ İŞLEMLERİ İLE İLGİLİ TÜM İLANLARIN WEB SAYFAMIZDAN TAKİP EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR.
http://uluslararasi.karabuk.edu.tr/index.aspx
STAJ SONUÇLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ